INNOGATE ULUSLARARASI GİRİŞİM HIZLANDIRMA PROGRAMI

T.C. Kalkınma Bakanlığı ve İSTKA tarafından desteklenen İTÜ ARI Teknokent’in hayata geçirdiği; Boğaziçi Teknopark, Teknopark İstanbul ve Yıldız TeknoPark’ın proje paydaşı olduğu INNOGATE programı INNOGATE programı uluslararası bağlantılara erişim, pazarlara açılma, iş modeli ve strateji geliştirme fırsatlarını, eğitim, mentorluk, danışmanlık ve doğru kişi/kurumlara erişim desteklerini içeren 360 derece bir programla sunmaktadır.

  • ABD pazarına girişi hızlandırıyor

2014 yılından bu yana gerçekleştirilen INNOGATE Programı kapsamında seçilen firmalar, denenmiş yöntemler ile deneme-yanılma süresini kısaltıyor.

  • Growth Partner Modeli ile sürdürülebilirlik sağlıyor

Farklı alanlarda uzman, pazarın doğasını bilen ve pazarın içinden kişiler Growth Partner Modeli ile INNOGATE firmalarıyla beraber çalışarak, firmaların ABD pazarında başarılı ve sürdürülebilir faaliyetler yürütebilmesi için çözümler üretiyor.

  • Türkiye’nin teknoloji üretimine katkı sunuyor

Türkiye’nin girişimcilik ve teknoloji üretim ekosistemine büyük katkı sağlayan INNOGATE Programı, yerli firmaların üretimlerini Türkiye’de yapmalarını, AR-GE ve temel kaynaklarını burada geliştirmelerini sağlıyor.

Detaylar: www.innogate.org